Featured

Çok Sesli Düzenleme I LOVE YOU. Piyano:Piyanist Güneş Yakartepe Fon Müzikleri Senfonik Aranje Konser

347 İzlenme
Published
I Love You (Seni Seviyorum) Enstrumantal Eserini Piyanist Güneş Yakartepe Piyano ile Çaldı. Keman, Ney ve Ritim Sazları Ona Eşlik Etti Konser Adı: Piyano ile Nostalji Şarkıları Konseri.
Konser Müzik Enstrümanları; Piyano Keman Ney Solist ve Darbuka (Vurmalı Ritim Sazları)
Konser Repertuvarı: Unutulmayan Nostalji Eserleri, Şarkıları ve Türküleri. Hatıralamızdan Silinmeyen Klasikleşen Ezgiler, Nostaljik Türk, Pop, Sanat-Halk Müziği, Osmanlı-Klasik Saz Musikisi, Meşhur Yeşilçam Film Müzikleri, Klasik Batı Müziği ve Genç Bestecinin Yeni Besteleri.
Bu Türk Sanat Müziği Şarkısının, Piyano Nota Düzenlemesi; İTÜ Konservatuvar Kompozisyon Öğrencisi, Güneş Yakartepe Tarafından Notaya Alınmıştır.
GRUP PİYANOTÜRK
Piyano ve Vokal: Güneş Yakartepe
Solist - Seslendiren: Nur Ayana
Kanun: Nurullah Ejder
Keman: Zeynep Çetinler
Vurmalı Ritim Saz: Orhan Çalışır.
Komalı Piyano ve Türk Müziği Sazları ile Ankara Dinletisi. Halka Açık Etkinlik Olup, Konser Ücretsizdir
Piyano: Güneş Yakartepe (İTÜ TMDK Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Kompozisyon-Bestecilik Bölümü)
Türk Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Türk Müziği Sazları ile Nasıl Bulacaksınız?
En Güzel ve Beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini Çok Seveceksiniz.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi ve Saygılar
I LOVE YOU Eser ve Bestecisinin Bilgileri
I LOVE YOU - Seni Seviyorum Bestesi: Ömer Faruk Tekbilek'e aittir.
NEYZEN ve BESTECİ ÖMER FARUK TEKBİLEK KİMDİR?
1951 yılında Adana'da doğdu. Türk müziği ritim ve makamlarını öğrendi. 1967 yılında 16 yaşında İstanbul'a geldi. Burada Mevlevi dervişleriyle tanıştı. Onların dünyaya bakışlarından, müziği yorumlayışlarından ve ruhlarından çok etkilendi. Mevlevi Şeyhi Neyzen Aka Gündüz Kutbay hayatında önemli bir yer edindi. Sufi müziği, müziğinin temel taşı oldu.
Daha sonra müziğe karşı alternatif bakış açılarıyla tanınmış müzisyenlerle çalıştı. Farklı tarzda soundlarla tanışarak zihninde sürekli olarak büyüttüğü ve adına "Sabır Ağacı" dediği müziğini zenginleştirmeye başladı.
1971 yılında 20 yaşında Türk Klasik Folklor grubunun bir üyesi olarak ilk defa Amerika'ya adım attı. "Sabır Ağacı" da bambaşka bir yönde gelişme yoluna girdi. Sultans adlı müzik grubuyla çalıştı. Ortadoğu kökenli müzisyenlerle beraber kurduğu orkestra ile çeşitli kulüplerde çaldı. 1988 yılında ünlü prodüktör Brian Keane ile tanıştı.
Dünya çapında tanınmasını sağlayan albümlere imza attı. Doğu ve batı ezgilerini tasavvuf müziğiyle sentezleyerek oluşturduğu özgün tarz, büyük beğeni topladı.
Albümlerinde Yunanistan, İsrail, Bulgaristan, İran ve İspanya gibi birçok farklı ülke ve medeniyetten müzisyenlerle çalıştı.
Amerika dışında, Avustralya, Fransa, İspanya, İngiltere, İsrail ve Yunanistan başta olmak üzere birçok kıta ve ülkede verdiği konserlerle hayran kitlesini her gün genişletti.
LOVE YOU Seni Seviyorum Müthiş En Güzel Enstrümantal Fon Müzik Şarkıları Dinlendirici Klasik Eser, Güneş Yakartepe,Albüm, Aranje, Armoni, Aşk, Aşkı, Darbuka, Ders, Deyimler, Dinle, Dosya, Duygulu, Duygusal, Düeti, Düzenleme, Düş, Enstrumantal, Faruk, Film, Fon, Genel, Gezi, Görsel, I, LOVE, Kanun, Karaoke, Kategori, Keman, Kim, Kimdir, Kitap, Klip, Konseri, Konu, Koro, Kronoloji, Melodik, Melodileri,Instrumental , Mp3, Müzik, Müzikleri, Müziği, Ney, Notları, Orkestra, Instrumantal,Parça, Piano, Piyanist, Piyano, Rahatlatıcı, Reklam, Ritim, Roman, Romantik, SENİ, SEVİYORUM, Saz, Senfoni, Senfonik, Senfoniler, Enstrümantali, Senfonileri, Senfonisi, Seni, Sesli, Seviyorum, Solo, Tekbilek, YOU, Çok, ÇokSesli, Ömer, İçerik, Şarkı, Instrumental, Sözsüz, Türk, Sanat, Musiki, Music
Kategori
Piyano Konser ve Müzik Etkinlikleri
  • Admin Banned

    sağol